Czym Się Zajmujemy ...


Zajmujemy się reklamą firm w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonujemy strony internetowe
naszych klientów w celu zwiększenia sprzedaży ich towarów i usług na rynku.

Oprócz pozycjonowania w wynikach organicznych przeprowadzamy kampanie linków
sponsorowanych AdWords
.    "Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie. "

                                           - Mark Twain

Pozycjonowanie


        Posiadanie strony internetowej nie gwarantuje czerpania z niej zysku. Jednak takie przełożenie można uzyskać właśnie dzięki zwiększeniu ruchu na swojej stronie.

Natomiast żeby zwiększyć ruch na stronie internetowej należy ją zoptymalizować a następnie wypozycjonować. Proces pozycjonowania nie jest łatwy i jest zależny od bardzo wielu czynników.

        Potentatem internetowym jest wyszukiwarka firmy GOOGLE. To dzięki niej miliony użytkowników codziennie wyszukuje informacje. Przez pozycjonowanie i optymalizację strony internetowej poprawiamy jej pozycję w indeksie wyszukiwarki.

         Efektem finalnym takich zabiegów technicznych jest większy ruch użytkowników internetu na takiej stronie internetowej , który zazwyczaj przekłada się na pozyskanie nowego klienta. Natomiast nowy klient, to kolejny zarobek dla Twojej firmy.

 


        Wzrost ruchu na stronie internetowej jest początkiem skutecznych działań promujących firmę. Duży wskaźnik ROI e-marketingu pozwala tanim kosztem osiągnąć lepsze rezultaty od bardzo drogiej reklamy w mediach tradycyjnych takich jak prasa, radio i telewizja.
        Przed rozpoczęciem pozycjonowania należy dokładnie przeanalizować stronę internetową pod kątem poprawności kodu html.

Od prawidłowych czynnosci optymalizacyjnych zależy głównie na jakie wysokie pozycje uda nam się wypozycjonować stronę internetową.

        Przejrzysty kod bez błędów oraz przyjazne wyszukiwarkom linki na stronie ułatwią osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

        Jednak sama optymalizacja strony nie zapewni dobrej pozycji. Najważniejszą częścią całego procesu pozycjonowania jest linkowanie, które wypromuje stronę internetową na lepsze pozycję w wynikach wyszukiwania niż strony konkurencji.

" Wypróbuj nasze usługi i przekonaj się sam jaki wysoki cel sprzedaży możesz zrealizować w internecie. Czytaj więcej ....

 

Dlaczego my?


  Darmowa optymalizacja strony

  Korzystne warunki współpracy

  Negocjowalne ceny

  Możliwość przetestowania usług

  Dopasowanie modelu rozliczania

Doświadczenie : od 10 lat w branży internetowej,

  Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty ,możesz wysłać zapytanie na adres e-mail: biuro@onlinead.pl .

  Nasza oferta jest skierowana do klientów z całego kraju m.in: Częstochowa, Katowice, Śląsk, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk etc...