Czym Się Zajmujemy ...


Zajmujemy się reklamą firm w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonujemy strony internetowe
naszych klientów w celu zwiększenia sprzedaży ich towarów i usług na rynku.

Oprócz pozycjonowania w wynikach organicznych przeprowadzamy kampanie linków
sponsorowanych AdWords
.    "Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie. "

                                           - Mark Twain

E-marketing


        Każda informacja wcześniej czy później trafi na swojego odbiorcę. Czas osiągnięcia celu dla każdej informacji (dotarcia do odbioryc)jest różny. Czasem wysniesie kilka sekund a innym razem są to dni, tygodnie, miesiące.

        Podstawą komunikacji jest najbardziej optymalne wykorzystanie czasu w którym informacja znajdzie swojego odbiorcę. W internecie ten czas można zredukować do kilku sekund. Pozwolić zwiększyć grono odbiorców a zarazem wyłonić sprofilowaną grupę zainteresowanych tylko danym tematem.

        Zanim ktokolwiek rozpocznie poszukiwania odbiorców dla swoich treści ,powinien na początku uściślić rodzaj przekazu oraz drogę komunikacji. Nie bez kozery mówi się, że internet jest dzisiaj najszybszym źródłem informacji. Wystarczą sekundy, żeby dowiedzieć się co wydarzyło się na drugiej stronie kuli ziemskiej. Jednak informacja to nie tylko wydarzenia. To również działalność usługowa, dzięki której poprzez internet łatwiej i szybciej znaleźć klienta.

         Najważniejszym etapem e-marketingu jest stworzenie silnego filaru za pomocą którego będziemy informować innych użytkowników internetu. Takim filarem jest oczywiście strona internetowa.

Jeśli już strona internetowa będzie gotowa następnie należy wybrać dla niej domenę. Kolejnym krokiem jest wykupienie hostingu. W tym momencie mamy gotowy projekt któy możemy zacząć popularyzować w internecie.

        Najważniejszym celem marketingu internetowego jest uzyskanie wielu odwiedzin swoje strony przez użytkowników poszukujących informacji którymi my dysponujemy. Taki efekt jest możliwy dzięki optymalizacji strony, pozycjonowaniu oraz linkom sponsorowanym.

 


        Optymalizacja to proces jednorazowy który polega na dostosowaniu treści strony internetowej do systemu wyszukiwarki internetowej. Kolejnym krokiem jest pozycjonowanie serwisu. Jest to proces długotrwały polegający na zwiększaniu popularności strony klienta w sieci.

        Następnie w zależności od budżetu można wykupić linki sponsorowane w Google AdWords, dzięki którym możemy już na drugi dzień znaleźć się w panelu z reklamą danej wyszukiwarki. Jeżeli ansz reklama zostanie zaakceptowana przez specjalistów AdWords w dniu utworzenia kampani , to w tym samym dniu będziemy już mogli zobaczyc w wyszukwiarce nasze reklamy.

        Jednak jest to stosunkowo drogi zabieg i często jego cena nie jest proporcjonalna do efektów, których oczekujemy. Przykładowo na 3000 dziennych wyświetleń reklamy w linkach sponsorowanych możemy osiągnąć jedynie 140 kliknięć. Z prostego rachunku wynika że straciliśmy 2860 kliknięć w naszą stronę dziennie. Ale jeśli stronę internetową również pozycjonujemy i znajduje się ona w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki internetowej, to ten ruch mamy zagwarantowany. Pozycjonowanie przyniesie stronie korzyści które przełożą się na finanse.

        Przełożenie ruchu z wyników naturalnych na ruch z linków sponsorowanych waha się często od 90% w wynikach naturalnych do 10% w linkach sponsorowanych. Mimo popularności linków sponsorowanych użytkownicy jednak większą wagę przywiązują do wyników naturalnych.

Kolejnym etapem działań e-marketingu firmy powinna być instalacja statystyk internetowych na stronie internetowej. Dzięki nim będziemy wiedzieć skąd mamy użytkowników na naszej stronie, co wpisują do wyszukiwarki i jakie treści najczęściej oglądają. Pozycjonowanie - sposób na Twój sukces w internecie nie tylko lokalnie.

" Wypróbuj nasze usługi i przekonaj się sam jaki wysoki cel sprzedaży możesz zrealizować w internecie. Czytaj więcej ....

 

Dlaczego my?


  Darmowa optymalizacja strony

  Korzystne warunki współpracy

  Negocjowalne ceny

  Możliwość przetestowania usług

  Dopasowanie modelu rozliczania

Doświadczenie : od 10 lat w branży internetowej,

  Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty ,możesz wysłać zapytanie na adres e-mail: biuro@onlinead.pl .

  Nasza oferta jest skierowana do klientów z całego kraju m.in: Częstochowa, Katowice, Śląsk, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk etc...